+420 606 600 011
Infolinka
obchod@eulift.cz
Napište nám
Rychlé dodání po celé ČR
Do 48 hod. přímo na místo

Servis

S naší plně vybavenou servisní flotilou jsme vždy a včas k dispozici po celé ČR.

Operativně zajišťujeme servis manipulační techniky po celém území České republiky. Naše servisní středisko poskytuje záruční i pozáruční servis námi prodávaných strojů v plném rozsahu a běžný servis téměř všech značek, které jsou na našem trhu. Disponujeme plně vybavenou servisní flotilou s nejmodernějšími diagnostickými přístroji a profesionálně vyškolenými odborníky. Opravy provádíme přímo u zákazníka a větší opravy včetně generálních oprav v naší montážní hale. Zajistíme dopravu rozbitého stroje a v případě zájmu můžeme po dobu opravy zapůjčit náhradní vozík za velice výhodných podmínek.


Ceny budou od 2. 1. 2024 upraveny:

- Hodinová sazba za práci technika: 790 Kč bez DPH
- Dopravné do 100 km: 20 Kč/km bez DPH
- Paušální dopravné tzn. doprava nad 100 km: 2.000 Kč bez DPH – (počítáno jako cesta k zákazníkovi i zpět, tedy např. 50 km tam + 50 km zpět).


Servis manipulační techniky zajišťujeme po celém území ČR

Další nabízené služby v rámci servisu manipulační techniky:

  • půjčovna vysokozdvižných vozíků
  • bazar manipulační techniky
  • prodej příslušenství (nosné vidlice, přídavná zařízení, pneumatiky atd.)
  • poradenství
  • výběr optimální techniky pro specifické prostředí
  • efektivní snížení nákladů na provoz VZV

V době opravy Vám zapůjčíme náhradní vysokozdvižný vozík.

Chcete vědět něco o nás?

Jsme pružná moderní společnost, již 18 let zajišťujeme služby v oblasti prodeje a pronájmu  manipulační techniky. V průběhu času jsme vybudovali rovněž rozsáhlé servisní zázemí a sklad náhradních dílů na vysokozdvižné vozíky HELI. Nyní  disponujeme 14 plně vybavenými servisními vozy, zakládáme si na kvalitním proškolení servisních techniků a na kvalitní diagnostické technice, která je v dnešní době nezbytná, k přesné diagnostice poruchy. Naším nejdůležitějším obchodním partnerem je pátý největší dodavatel manipulační techniky - společnost HELI, kterou zastupujeme již 15 let na českém a slovenském trhu. V roce 2016 nám bylo předáno ocenění za nejlepšího prodejce vysokozdvižných vozíků HELI na světě. Toto naše stabilní propojení bylo založeno především na pružné komunikaci a mnohé mravenčí práci, které se nám v posledních letech zúročuje. V našem centrálním skladě v Pardubicích máme na 4000m2  skladových prostor. Disponujeme velkými skladovými zásobami různé manipulační techniky, od paletových vozíků až po čelní vysokozdvižné vozíky k okamžitému dodání, pro spokojenost zákazníka. Náš personál vám ochotně zodpoví všechny dotazy a pomůže s výběrem vhodné manipulační techniky přímo na míru.